BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasistumdymas Berlyno link

Šiandien pagaliau paaiškėjo kas į Vokietiją lėktuvais gabens naujuosius Lietuvos emigrantus. „Estonian Air” paskelbė, kad nuo gegužės pabaigos nutraukia skrydžius į Berlyną (estai, skraidydami šia kryptimi keturis kartus per savaitę ištempė tik mėnesį). Neaišku kodėl, tačiau jų likti nesugundė net prognozės, kad atsivėrus darbo rinkai į Vokietiją plūstels emigrantų minios.

Visgi tautiečiai, norintys kurti gyvenimą Vokietijoje, gali būti ramūs - Vilnius neliks be skrydžių į šią valstybę net nepaisant to, kad nuo vasaros vidurio dėl įvedamo vadinamojo turizmo mokesčio skrydžių šia kryptimi sumažins “Ryanair”. Mūsiškiams nereikės grūstis mikroautobusuose ir kartu su lagaminais pusė paros keliauti vingiuotais Lenkijos keliais.

Norinčius skristi mielai priglaus nuo birželio skrydžius į Berlyną ir Stokholmą pradedanti Skyways” ir jau seniai Vokietijon lekiojantys “airBaltic”.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Pasistumdymas Berlyno link”

  1.   Earline Westerhold rašo:

    Thanks for taking the time to discuss this, I really feel strongly about it and love learning more on that topic. If achievable, while you gain expertise, would you mind updating your blog with more information? It is really helpful for me.

Rašyk komentarą