BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rusams internete lengviausia parduoti lėktuvų bilietus

Google.ru suskaičiavo, kad pernai Rusijos gyventojai pirkdami internetu išleido apie 20 milijardų JAV dolerių. Nors ši rinka auga, tačiau jai savo apimtimis toli iki Kinijos, netgi perskaičiavus pagal gyventojų skaičių. Kinijoje pirkiniams virtualioje erdvėje per dieną išleidžiama 1,8 milijardo JAV dolerių. Vien pernai per pirmą pusmetį Azijos šalies gyventojai išleido 331 milijardus dolerių, arba 60 procentų daugiau nei 2009 m. Kokios realios lietuviškos interneto prekybos apimtys, duomenų rasti nepavyko.
Statistiškai rusai internetu mieliausiai pirko lėktuvų bilietus, geležinkelio bilietus ir mokėjo už ryšio paslaugas. Vidutinis pirkėjas internetu - nevedęs ir išsilavinęs vyriškis. Kiek teko matyti lietuvišką statistiką, čia mes nuo kaimynų skiriasi. Pas mus, kaip ir Europoje, internetinėse parduotuvėse mieliausiai perka moterys. Dėl vyriškos auditorijos, kaimynai paprastai pirkinių ieško pagal konkrečius raktažodžius: lėktuvų bilietai, kelionės, išmanieji telefonai, butų nuoma, nekilnojamas turtas ir pramogos.

Lietuvoje, nors Google ir neteikia tokios statistikos, į šį sąrašą turėtų įsiterpti ir prekės vaikams bei moterims skirti dalykėliai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą